Помогите пожалуйста с матешой №112-8х, якщо х=4; -2; 0:№21). (14у + 21) (1,8-0,3у)=02). |х - 3|=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.

Ответ:

№1

Підставляючи значення x=4, -2, 0 в вираз 12-8x, отримуємо:

- Для x=4: 12-8*4 = -20

- Для x=-2: 12-8*(-2) = 28

- Для x=0: 12-8*0 = 12

№2

1) Розв'язуємо рівняння (14y + 21)(1.8 - 0.3y) = 0:

Рішення: y = -1.5 або y = -1.4

2) Розв'язуємо рівняння |x - 3| = 2:

Рішення: x = 1 або x = 5

Объяснение: