Які з лінійних функцій у=8х-20; у = 0,03х +5; у=4,02х; y=-183x-1; y=x+5 6: 1) зростаючими; 2)

спадними?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тастанбек Мухамед.

1) у = 8x - 20

Ця функція має коефіцієнт при x, який дорівнює 8 (позитивний). Отже, ця функція є зростаючою.

1) у = 0.03x + 5

Тут коефіцієнт при x дорівнює 0.03 (позитивний). Ця функція також є зростаючою.

1) у = 4.02x

Ця функція є прямою лінією, що проходить через початок координат. Коефіцієнт при x дорівнює 4.02 (позитивний), тож ця функція також є зростаючою.

2) y = -183x - 1

Тут коефіцієнт при x дорівнює -183 (від'ємний). Ця функція є спадаючою.

1) y = x + 5

Ця функція має коефіцієнт при x, який дорівнює 1 (позитивний). Отже, ця функція є зростаючою.

за даними функціями:

1)Зростаючими є:  y = 8x - 20, y = 0.03x + 5, y = 4.02x, y = x + 5.

2)Спадними є:        y = -183x - 1.