1)Знайдіть область значення функції Y =x2 +7x+5. 2)Знайдіть нулі функції y = x4 -6x2 -7 .


Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Настя.

Нулі функції y = x^4 - 6x^2 - 7:

Щоб знайти нулі функції, ми повинні розв'язати рівняння x^4 - 6x^2 - 7 = 0. Це рівняння можна розглядати як квадратне рівняння відносно x^2:

t^2 - 6t - 7 = 0

(t - 7)(t + 1) = 0

t - 7 = 0 => t = 7

t + 1 = 0 => t = -1

Тепер, знаючи значення t, ми можемо знайти значення x:

Для t = 7: x^2 = 7 => x = ±√7

Для t = -1: x^2 = -1 - це рівняння не має розв'язків в дійсних числах.

Отже, нулі функції y = x^4 - 6x^2 - 7 це x = ±√7.