4. Яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь A. (2:1). B.(2;-1). B.(-2;1). T(-2;-1). x+y=1

(4x-2y = 10 СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Данил.

Ответ:

Для перевірки, яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь, підставимо кожну пару чисел у рівняння системи і перевіримо, чи виконується рівність.

A. (2:1):

Підставимо x = 2 і y = 1 у рівняння системи:

2 + 1 = 1 (4 * 2 - 2 * 1) = 10

3 = 1 (8 - 2) = 10

3 ≠ 1, тому ця пара чисел не є розв'язком системи.

B. (2;-1):

Підставимо x = 2 і y = -1 у рівняння системи:

2 + (-1) = 1 (4 * 2 - 2 * (-1)) = 10

1 = 1 (8 + 2) = 10

1 ≠ 1, тому ця пара чисел не є розв'язком системи.

B. (-2;1):

Підставимо x = -2 і y = 1 у рівняння системи:

-2 + 1 = 1 (4 * (-2) - 2 * 1) = 10

-1 = 1 (-8 - 2) = 10

-1 ≠ 1, тому ця пара чисел не є розв'язком системи.

T. (-2;-1):

Підставимо x = -2 і y = -1 у рівняння системи:

-2 + (-1) = 1 (4 * (-2) - 2 * (-1)) = 10

-3 = 1 (-8 + 2) = 10

-3 ≠ 1, тому ця пара чисел не є розв'язком системи.

Отже, жодна з наведених пар чисел (A, B, B, T) не є розв'язком системи рівнянь.