трифазний ланцюг має наступні параметри: фазна напруга 220В, повний опір 38 Ом, коефіціент

потужності 0,7. Споживачі з'єднані зіркою. Знайти лінійну напругу, лінійний та фазний струм, активну потужність.

Ответы на вопрос

Отвечает Вихлянцева Елизавета.

Ответ:

‍Лінійна напруга U = √3 * Uф = √3 * 220 В ≈ 380 В

Лінійний струм I = U / Zп = U / (Uф / √3) = √3 * U / (Uф * cosφ) = √3 * 380 В / (220 В * 0.7) ≈ 6,92 А

Фазний струм Iф = I / √3 ≈ 4 А

Активна потужність P = √3 * U * I * cosφ = √3 * 380 В * 6,92 А * 0,7 ≈ 4401 Вт