Знайдіть критичні точки функції f(x)=x^2-2x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Дашкевич Аня.

f(x) =  - 2 {x}^{3}  +  {x}^{2}  \\ f '(x) =  - 3 \times 2 {x}^{2}  + 2x =  - 6x {}^{2}  + 2x \\  - 6 {x}^{2}  + 2x = 0 \\ 6 {x}^{2}  - 2x = 0 \\  {x}^{2}  -   \frac{1}{3} x = 0 \\ x(x -  \frac{1}{3} ) = 0 \\  -  -  -  - [0] +  +  +  + [ \frac{1}{3} ] -  -  -  -  \\ x_{min} =0  \\ x_{ max} =  \frac{1}{3}