Автодороги завдовжки 480 км поділеною на 3 ділянки.Довжина першої ділянки становить 60% від всієї

довжини дороги,а довжина третьої становить3/5 довжини другої ділянки. Яка довжина кожної ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Арина.

Давайте розрахуємо довжини кожної ділянки.

Довжина першої ділянки:

Нехай x буде довжиною першої ділянки. За умовою задачі, довжина першої ділянки становить 60% від всієї довжини дороги, тобто 0.6 * 480 км = 288 км.

Ми отримали рівняння:

x = 288

Довжина другої ділянки:

Довжина другої ділянки дороги становить 100% - 60% (довжина першої ділянки) - 3/5 (довжина третьої ділянки). Ми можемо виразити довжину другої ділянки через знайдену довжину першої ділянки:

y = 480 - x - (3/5)y

Заміняємо значення x = 288:

y = 480 - 288 - (3/5)y

y = 192 - (3/5)y

(8/5)y = 192

y = (5/8) * 192

y = 120 км

Довжина третьої ділянки:

Довжина третьої ділянки становить 3/5 довжини другої ділянки. Заміняємо значення y = 120:

z = (3/5) * 120

z = 72 км

Отже, довжина кожної ділянки така:

Перша ділянка: 288 км

Друга ділянка: 120 км

Третя ділянка: 72 км

Отвечает Колодій Дініс.
Перша ділянка:
60% від 480 км = (60/100) * 480 км = 0.6 * 480 км = 288 км
Друга ділянки:
Довжина другої ділянки х км;
Довжина третьої ділянки буде 3/5 * х км.
Сума довжин першої, другої, третьої ділянок дороги становить 480 км:
Довжина другої та третьої ділянки:
480 км - 288 км = 192 км
Довжина другої:
3/5 х + х = 192
х = 120 км
Третя ділянка:
3/5* 120 км = 72 км.
Відповідь:
Перша ділянка: 288 км.
Друга ділянка: 120 км.
Третя ділянка: 72 км.