Автодорогу завдовжки 480км поділено на три ділянки. Довжина першої ділянки становить 60% від

довжини всієї автодороги, а довжина третьої становить 1/3 довжини другої ділянки. Яка довжина кожної ділянки автодороги? 9(2б). Розв’яжіть рівняння |x + 2|*(

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадеева Ксения.

Відповідь:480:100%*60%=288

Х+х/3+288=480

4х/3=192

Х=192*3:4=144

Х/3=144:3=48

Покрокове пояснення: