Автодорогу завдовжки 480 км поділено на три ділянки. Довжина першої ділянки становить 60 % від

довжини всієї автодороги, а довжина третьої становить 4/5 довжини другої ділянки. Яка довжина кожної ділянки автодороги.? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Вся длина: 480 км

Первый участок: 480:100×60=288 км

Второй участок: x

Третий участок: 4/5x=0,8x

1) 288+x+0,8x=480

1,8x=192

x=107 км - второй участок

2) 480-(288+107)=85 км - третий участок

Ответ: первый участок - 288 км; второй участок - 107 км; третий часток - 85км.