Знайдіть суму шести перших членів арифметичної прогресії,якщо b1=19 d=4


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошникова Лиза.

Ответ:

S6= 174

Объяснение:

b6=19 + 5 x 4=39

S6= ((b1 + b6)/2) x 6= 29 x 6= 174