157. Накресли координатний промінь, узявши за одинич- ний відрізок 24 клітинки зошита. Познач на

промені точ- ки з координатами: 1/24 6/24 11/24 12/24 15/24 16/24 22/24 3/12 6/12 5/8 3/6 1/4 2/3 1/2 Які з цих точок зображуються на координатному про- мені однією і тією самою точкою? Запиши відповідні рів- ності ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Эмиль.

Пошаговое объяснение:

1/4 = 3/12 = 6/24

1/2 = 3/6 = 6/12

5/8 = 15/24

2/3 = 16/24


Отвечает Даниил Малиновский.

Пошаговое объяснение:

Так как единичный отрезок равен 24 клеточкам, то приведем все дроби к общему знаменателю 24:

3/12 = 6/24

6/12 = 12/24

5/8 = 15/24

3/6 = 12/24

1/4 = 6/24

2/3 = 16/24

1/2 = 12/24

6/24 = 1/4 = 3/12

12/24 = 6/12 = 3/6 = 1/2

15/24 = 5/8

16/24 = 2/3