БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!! ВІДДАЮ 100 балів!! 1.Точка S належить відрізку АВ, причому AS=17 см,

відрізок BS на 8 см коротший за відрізок AS. Знайдіть довжину відрізка АВ 2.Накресли координатний промінь, узявши за одиничний відрізок 10 клітинок зошита. Познач на ньому дроби 0,4; 0,6; 1,1; 1,7. 3.Між якими натуральними числами на координаному промені міститься дріб 2023,2023? ВІДДАЮ 100 БАЛІВ!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Алина.

Пошаговое объяснение:

1

АВ = АS + BS

AS = 17 см

BS = 17 - 8 = 9 см

АВ = 17 + 9 = 26 см

2

Смотри в прикреплённом файле

3

2023 < 2023,2023 < 2024

Между 2023 и 2024