Срочно у²-8х-13=0 за теоремою вієта


Ответы на вопрос

Отвечает Мингазов Нияз.

Ответ:

За теоремою Вієта, сума коренів рівняння у²-8х-13=0 дорівнює зворотному значенню коефіцієнта при старшому терміні, тобто:

сума коренів = 8/1 = 8

Объяснение: