Знайдіть невідомий член пропорції 36/9 = 20/x A Б В Г 2.5 4 5 80


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Дарья.

Відповідь:

В

Пояснення:

\displaystyle \frac{36}{9}=\frac{20}{x}\\\\x = \frac{20\cdot9}{36}=\frac{20}{4}=5