за 3 ручки і за 2 зошити заплатили 43 гривні. А за 1 ручку і 4 зошити заплатили 31 гривню. Скільки

коштує 1 ручка та 1 зошит​

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Лена.

Ответ:

16 грн

Объяснение:

Нехай 1 ручка коштує х грн, а 1 зошит коштує y грн. Тоді за умовою задачі складаємо систему рівнянь:

3x+2y=43

x+4y=31

x+4y=31; x=31-4y

3(31-4y)+2y=43

93-12y+2y=43

93-10y=43

-10y=43-93

-10y=-50 |:(-10)

y=5

x=31-4*5=11

x+y=5+11=16