Помогите прошу! За 7 зошитів і 4 ручки заплатили 130 грн. Після того як зошити подешевшали на

40%, а ручки на 20%, одна ручка стала дорожчою за один зошит на 6 грн. Скільки коштував спочатку зошит і скільки ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилкина Ира.

Ответ:

1) 4*6=24(грн) - коштують ручки

2) 130-24=106(грн)-коштують зошити

Відповідь:24 грн коштують ручки і 106 грн коштують зошити.

Объяснение: