Швидкість човна за течією дорівнює 24,6км/год, а проти течії-22,8км/год. Знайдіть швидкість течії​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапушкин Макс.

Арифметический способ:

1) 24,6км/год - 22,8км/год = 1,8км/год  - подвоєна швидкість течії​

2) 1,8км/год : 2 = 0,9км/год - швидкість течії​

Відповідь: 0,9км/год

Алгебраический способ:

х км/год - швидкість течії​

(24,6-х) км/год - швидкість човна в стоячій воді

(22,8+х) км/год - швидкість човна в стоячій воді

Рiвняння:

22,8+х = 24,6-х

     х+х = 24,6-22,8

       2х = 1,8

        х = 1,8 : 2

        х = 0,9км/год - швидкість течії​.

Відповідь: 0,9км/год.