ЗРОБИТИ СИСТЕМУ РІВНЯННЯ !!! Човен рухався 2 год за течією і 5 год проти течії, подолавши за цей

час 110 км. Швидкість човна проти течії складає 70 % від швидкості човна за течією. Знайдіть власну швидкість човна та швидкість течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Юля.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Човен рухався 2 год за течією і 5 год проти течії, подолавши за цей час 110 км. Швидкість човна проти течії складає  70 % від швидкості човна за течією. Знайдіть власну швидкість човна та швидкість течії.​

Лодка двигалась 2 ч по течению и 5 ч против течения, преодолев за это время 110 км. Скорость лодки против течения составляет 70% от скорости лодки по течению. Найдите собственную скорость лодки и скорость течения.

Формула движения: S=v*t  

S - расстояние            v - скорость             t – время

х - скорость лодки по течению.

0,7х - скорость лодки против течения.

По условию задачи уравнение:

2*х + 0,7х*5 = 110

2х + 3,5х = 110

5,5х = 110

х = 110/5,5

х = 20 (км/час) - скорость лодки по течению.

20*0,7 = 14 (км/час) - скорость лодки против течения.

(20 - 14) : 2 = 3 (км/час) - скорость течения.

20 - 3 = 17 (км/час) - собственная скорость лодки.

Проверка:

20 * 2 + 14 * 5 = 40 + 70 = 110 (км), верно.