функцію задано формулою y=-3x+4 . знайдіть значення функції ,якщо значення аргументу дорівнює -2 ;

4 ; 3,5

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

1)-3х+4=-2

-3х=-6

х=2

2)-3х+4=4

-3х=0

х=0

3)-3х+4=3,5

-3х=-0,5

-30х=-5

х=1/6

Объяснение: