Скільки коренів має рівняння x²-20x+136=0


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Анастасия.

Ответ:

0

Объяснение:

D = 20*20 - 136*4 < 0

Потому у уравнения 0 корней (дискриминант отрицательный)

Отвечает Арыстанова Асел.

Ответ:

Рівняння не має коренів

Объяснение:

Д=400-4*1*136= -144 менше нуля,тому не має коренів.