На одному складі було 184 т мінерального добрива, а на другому — 240 т. Перший склад відпускає

щодня по 15 т до­ брива, а другий — по 18 т. Через скільки днів маса добрива, що залишиться на першому складі, становитиме — 2/3 маси добрива, що залишиться на другому складі

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:

Через 8 дней

Объяснение:

x - дней,

2/3 (240 - 18x) = 184 - 15x

160 - 12x = 184 - 15x

15x - 12x = 184 - 160

3x = 24

x = 8(дней)