Знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=3x^2-3x+1 та y=-x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.

\left\{\begin{array}{l}y=3x^2-3x+1\\y=-x+2\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}3x^2-3x+1=-x+2\\y=-x+2\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}3x^2-2x-1=0\\y=-x+2\end{array}\right\\\\\\\left\{\begin{array}{l}x_1=-\frac{1}{3}\; ,\; \; x_2=1\\y=-x+2\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}x_1=-\frac{1}{3}\; ,\; x_2=1\\y_1=2\frac{1}{3}\; ,\; y_2=1\end{array}\right\\\\\\Otvet:\; \; (-\frac{1}{3}\; ;\, 2\frac{1}{3}\, )\; ,\; \; (\, 1\, ;\, 1\, )\; .