У коробці лежать 25 цукерок, із них 4 — із горіховою начинкою, 5 — із джемом, 2 — із курагою, 3 —

із чорносливом, 6 — із нугою, решта — зі згущеним молоком. 1) Марічка хоче взяти одну цукерку — із джемом або згущеним молоком. Скільки існує способів здійснити її бажання?2) Яка ймовірність того, що навмання взята з коробки цукерка буде зі згущеним молоком?3) Подайте дані про цукерки, що лежать у коробці, у вигляді діаграми.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуденина Аня.

Ответ:

Объяснение:

1) 5+5=10 СПОСОБОВ

2) 5/25=1/5

3)