У коробці лежать цукерки, з яких 21 цукерка у зелених обгортках, а решта - у червоних. Знайдіть

к-сть цукерок у червоних обгортках, якщо ймовірність витягти навмання цукерку в червоній обгортці дорівнює 0,3.

Ответы на вопрос

Отвечает Жунисали Ильяс.
Х- конфеты в красных обертках
х+21- всего конфет
0,3=х/(21+х)
0,3(21+х)=х
6,3+0,3х=х
6,3=0,7х
х=9
ответ: 9 конфет в красной обетке