Виконуючи хімічні досліди,змішали 10 г 2%-вого розчину речовини з 20 г 3%-вого розчину тієї самої

речовини .Обчисліть відсоткову концентрацію речовини у розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Шкляев Максим.

Ответ:  

В 1 растворе содержится 0,02*10=0,2 г вещества.

Во 2 растворе содержится 0,03*20=0,6 г вещества.

В смеси содержится 0,2+0,6=0,8 г вещества,

а вес самой смеси = 10+20=30 г .

30 г   -   100%

0,8 г  -     х%              x=\dfrac{0,8\cdot 100}{30}=\dfrac{80}{30}=2,(6)\%\approx 2,67\%