У групі туристів 16 осіб. Скількома способами можна сформувати з них групу з 3 туристів? P.s

знаю,что ответ должен быть 560

Ответы на вопрос

Отвечает Isabaev Alym.

Ответ:

С=

16*15*14 / 1*2*3 =16*5*7=560

Объяснение:

йде скорочення