На баскетбольному турнірі було зібрано 45матчів,причому кожна команда зіграла по разу з кожною,

скільки було команд?

Ответы на вопрос

Отвечает Малярова Поля.

Ответ:

10 команд

Объяснение:

Пусть в турнире участвовало  x команд. тогда кол-во сыгранных партий равно Cₓ²=x!/(2!(X-2)!)=x(x-1)/2

x(x-1)/2=45

x²-x=90

x²-x-90=0

D=1+360=361=19²

x₁=(1-19)/2=-9<0

x₂=(1+19)/2=10