Знайдіть три перших члена геометричної прогресії b n, у якої b1=6, q=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазиев Данил.

Ответ:

6; 9; 13.5

Объяснение:

b_1=6; q=1.5

b_2=b_1*q=6*1.5=9

b_3=b_2*q=9*1.5=13.5