1. При яких значеннях а рівняння ах* - 2x – 8 = 0 не має коренів? (s​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Полина.

Ответ:ax²-2x-8=0 не має коренів, якщо дискримінант менше 0.

D=b²-4ac.

D=4-4a×(-8)

D=4+32a. Отже, 4+32а<0

32а<-4

а<-4/32

а<-1/8.

Отже, а=(-∞;-1/8).

Объяснение:

Отвечает Лис Кирилл.

Ответ:

a\in(-\infty ; -\dfrac{1}{8})

Объяснение:

D=4+32a<0

32a <  - 4 \\ a <  -  \frac{4}{32}  \\ a <  -  \frac{ 1 }{8}