Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії (bn), якщо b1=4, q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.
Sn = (b1*(1- q^n))/(1 - q) ==>

 S5 = (4*(1- 2^5))/(1 - 2) = 124