Спростить враз 0,7х + 0,5(x-4)та знайдіть його значення, якщо х = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Дмитрий.

Ответ:

0,7x + 0,5x - 2 = 1,2x - 2 = 1,2 × 7 - 2 = 6,4