СРОЧНОООООООООООООО 49 БАЛОВ ДАЮ Розв’яжіть систему методом підстановки 3х+4у=3, х - 2у = 1;


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Маша.

Для розв'язання цієї системи рівнянь методом підстановки можна використовувати друге рівняння, щоб виразити x відносно y, а потім підставити це значення в перше рівняння. Ось як це робиться:

З другого рівняння маємо:

x = 2y + 1.

Тепер підставимо вираз для x в перше рівняння:

3(2y + 1) + 4y = 3.

Розкриємо дужки та спростимо вираз:

6y + 3 + 4y = 3.

Об'єднаємо подібні члени:

10y + 3 = 3.

Віднімемо 3 з обох боків рівняння:

10y = 0.

Поділимо обидва боки на 10, щоб знайти значення y:

y = 0.

Тепер, коли ми знайшли y, можемо знайти x, використовуючи друге рівняння:

x = 2y + 1 = 2(0) + 1 = 1.

Объяснение:

Отже, розв'язок цієї системи рівнянь методом підстановки - це x = 1 і y = 0.