1/×-2-2/ײ-4=0 помогитье


Ответы на вопрос

Отвечает Ширнина Алиса.
Це рівняння можна розв'язати, знаходячи спільний знаменник для обох дробових виразів і після цього вирішуючи квадратне рівняння. Ось як це робити:

1/(x - 2) - 2/(x^2 - 4) = 0

Спочатку розкриємо дрібні вирази на знаменники:

1/(x - 2) - 2/[(x - 2)(x + 2)] = 0

Тепер знайдемо спільний знаменник, який у нас є (x - 2)(x + 2):

[(x + 2) - 2]/[(x - 2)(x + 2)] = 0

(x + 2 - 2)/[(x - 2)(x + 2)] = 0

(x)/[(x - 2)(x + 2)] = 0

Тепер рівняння виглядає наступним чином:

x/[(x - 2)(x + 2)] = 0

Тепер звернімо увагу на те, що нульом може бути лише чисельник, але знаменник не може бути нульовим. Отже, ми розглядаємо чисельник x = 0 як потенційний корінь.

Тепер перевіримо знаменник:

(x - 2)(x + 2) ≠ 0

За допомогою правила добутку нуля можна сказати, що цей знаменник не дорівнює нулю.

Отже, x = 0 - це єдиний розв'язок цього рівняння. АВТОР ЕСЛИ Я ТЕБЕ ПОМОГ ПОСТАВТЕ ПОЖАЛУЙСТА 5 звезд