Срочно!!!Пожалуйста!!!Хоть что нибудь!!!1. Розв'яжіть систему методом підстановки

:2х+y=93х-5у=202.Розв'яжіть систему методом додавання:3х-4у=185х+2у=43.Розв'яжіть систему графічно:2х-у=33х+2у=84. Скільки розв'зків має сисема рівнянь:х-2у= -3 у=2х-4 2х-4у= -6 4х-2у=8

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Артём.
2x+y=9         y=9-2x                 y=9-2x                  y=9-2x   y=9-2x      y=9-2*5   y=-1
3x-5y=20      3x-5(9-2x)=20     3x-45+10x=20      13x=65    x=65/13   x=5         x=5