Розв'яжіть систему методом додавання 3х+4у=42х-4у=46СРОЧНО!​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдолдаев Диас.

Ответ:

x=10

y=-6,5

Объяснение:

Маемо систему рiвнянь:

3x+4y=4 перше рiвняння системи

2x-4y=46 друге рiвняння системи

Додамо до первого рiвняння системи друге рiвняння системи. Маемо:

3x+4y+2x-4y=4+46

5x=50

Звiдси знайдемо x

x=50/5

x=10

Пiдставимо значення x=10 у друге рiвняння системи:

2*10-4y=46

20-4y=46

-4y=46-20

-4y=26

Звiдси знайдемо y

-y=26/4

-y=6,5

y=-6,5

Перевiрка:

Пiдставимо значення x=10 i y=-6,5 у перше i друге рiвняння системи. Маемо:

3*10+4*(-6,5)=4

2*10-4*(-6,5)=46

30-26=4

20+26=46

4=4

46=46

Отже, рiшеннями системи рiвняннь будут значення

x=10

y=-6,5