Розв'язати задачу складанням рівняння Туристична група вирушила на екскурсію на страусину ферму.

За вхідні квитки для дорослих заплатили в 3 рази більше, ніж за квитки для дітей Скільки за платили за квитки для дорослих, якщо всього заплатили 1200 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Карина.

Ответ:

900 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай ціна квиткв дітей Х

Квиток для дорослих 3х

Рівняння = 3х + х = 1200

4х = 1200

х = 1200 : 4

х = 300

3х = 900

Отвечает Мельникова Инна.

Нехай х грн кошутує дитині. Тоді за дорослих платять 3х. Тоді:

х + 3х = 1200

4х = 1200

х = 300(грн) - за дітей

3х = 900(грн) - за дорослих

Віміть будь ласка як за кращу відповідь і постав дякую