4(x-3)=x+6. очень срочно помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Кынова Айлана.

Відповідь:

х=6

Пояснення:

4(x-3)=x+6

Розкриємо дужки з лівої сторони: 4х-12=х+6

Перенесемо числа із значенням х в одну сторону, а інші в другу; при переносі числа з однієї сторони в іншу, знак змінюється на протилежний: 4х-х=6+12

Вирішуємо рівняння: 3х=18

х=18:3

х=6

Отвечает Кирьянов Артем.

Ответ:

Объяснение:

4(x-3)=x+6

4х-4*3=х+6

4х-12=х+6

4х-х=6+12

3х=18

х=18/3

х=6