Обчислити площу і периметр фігури КМЕД,якщо AG- К(5;3),М(8;3),E(8;-2) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маматова Валерия.

Щоб обчислити площу і периметр фігури КМЕД, спочатку нам потрібно визначити довжини сторін та координати вершин.

Дано координати вершин:

K(5,3)

M(8,3)

E(8,-2)

Спочатку знайдемо довжини сторін:

Довжина сторони KM:

KM = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²) = √((8 - 5)² + (3 - 3)²) = √(3² + 0²) = √9 = 3

Довжина сторони KE:

KE = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²) = √((8 - 8)² + (-2 - 3)²) = √(0² + (-5)²) = √25 = 5

Довжина сторони EM:

EM = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²) = √((8 - 8)² + (3 - (-2))²) = √(0² + 5²) = √25 = 5

Тепер можемо обчислити периметр:

Периметр KMED = KM + KE + EM + KD = 3 + 5 + 5 = 13

Тепер розглянемо площу фігури. Для площі нам понадобляться координати чотирьох вершин фігури. Нам потрібно знайти координати вершини D.

Враховуючи, що фігура КМЕД - прямокутник, координати вершини D можна знайти, додавши координати вершини K до вектора ME (координати M та E відносно початку координат).

ME = (8 - 5, -2 - 3) = (3, -5)

D = K + ME = (5 + 3, 3