А)2×3³/3² б)-8×3³/2×3²


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Маша.

Відповідь:

а) 6
б) -12

Пояснення:

а) 2×3³/3²
Так як при діленні степені у нас віднімаються, маємо:
2×3/1 = 6
б) -8×3³/2×3²
Тут аналогічно, степені віднімаються:
-8×3/2×1 = -24/2 = -12