4. Розв'язати задачу з поясненням: До сплаву масою 250 г, що містить 40% олова, долили 150 г олова.

Яким став відсотковий вміст олова в новому сплаві? дам 45 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Егор.

1) 0.4 * 250 = 100 (г) — маса олова в початковому сплаві

2) 100 + 150 = 250 (г) — додали олова

3) 250 + 150 = 400 (г) — маса нового сплаву

4) 250 * 100%/400 = 62,5% — відсотковий вміст олова в новому сплаві

Отже, відсотковий вміст олова в новому сплаві становить 62.5%.