Own Маємо два сплави, які складаються із цинку, міді і олова. Відомо, що першийсплав містить 40%

олова, а другий – 26% міді. Відсотковий вміст цинку впершому і другому сплавах однаковий. Якщо сплавити 150 кг першого сплавуі 250 кг другого, то отримаємо новий сплав, в якому буде 30 % цинку. Скількиолова міститься в отриманому новому сплаві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Унгуряну Настёна.

Ответ: 170 кг олова

Объяснение:

Так як вміст цинку в обох сплавах однаковий, то обидва сплави містять по 30% цинку то і в новому сплаві воно залишиться тим же. Тоді другий сплав містить

100% - 30% - 26% = 44%.

По тому отримаємо у 150 кг першого сплаву міститься :

150 * 40% / 100% = 60 кг олова,

у 250 кг другого сплаву міститься:

250 * 44% / 100% = 110 кг олова.

Звідси отримаємо , що в новому сплаві міститься: 60 + 110 = 170 (кг) олова