F(x)=√x-3как решить?​


Ответы на вопрос

Отвечает Щенников Максим.

Ответ:

:)

Объяснение:

україньска версія

f(x)=√x-3

замініть f(x) на y

y=√x-3

поміняйте місцями x та y

x=√y-3

поміняйте місцями ліву й праву частини рівняння

√y-3=x

піднесить до квадрата обидві частини рівняння

y-3=x²

перенесіть сталу з протилежним знаком у праву частину

y=x²+3

замініть y на f-¹(x)

f-¹(x)=x²+3 - відповідь.

русская версия

f(x)=√x-3

подставить f(x)=y

y=√x-3

поменяйте местами x и y

x=√y-3

поменяйте местами стороны уравнения

√y-3=x

возвести в квадрат обе части уравнения

y-3=x²

перенести в постоянную в правую часть и сменить ее знак

y=x²+3

подставить y=f-¹(x)

f-¹(x)=x²+3