Піднесіть до квадрату вираз (2а-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Екатерина.

Щоб піднести вираз (2a - 3) до квадрату, використовуємо правило (a - b)² = a² - 2ab + b².

(2a - 3)² = (2a)² - 2(2a)(3) + (3)²

(2a - 3)² = 4a² - 12a + 9