У меня завтра кр, пожалуйста срочно Функцію задано формулою у = 5x - 3. Визначте значення

функції, якщо значення аргумента дорівнює 2. Визначте значення аргумента, якщо значення функції дорівнює -18. Побудуйте графік цієї функції.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Максим.

Відповідь:

7; 3

Пояснення:

Аргумент - х

Функція - у

y = 5x - 3  \\ 1)y = 5 \times 2  - 3  \\ y = 10 - 3 = 7 \\  \\ 2) - 18 = 5x - 3 \\ 5x =  - 3 + 18 = 15 \\ x = 15 \div 5 \\  x = 3