Визнач, чи є тотожними вирази. а) x²+2xy та 2xy + x² б) 8(х-3) та 8-32 УМОЛЯЮ ВАС, СРОЧНО ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Відповідь:

а) є тотожним б) не є тотожним

Пояснення:

а)х²+2ху=2ху+х² х²+2ху=х²+2ху

б)8(х-3)= 8х-32

8х-24≠8х-32

Будь ласка постав як найкращу відповідь