Обчислити роботу яку виконує сила F = ( 3; -2; -5), що прямолінійно переміщує матеріальну точку з

положення M (2; -3; 5) у положення N (3; -2; -1) (F - це вектор.)

Ответы на вопрос

Отвечает Тараненко Анжелика.

Ответ:

Работа  равна  скалярному произведению векторов силы и

перемещения :  \bf A=\overline{F}\cdot \overline{S}   .

\bf \overline{F}=(\ 3;-2;-5\, )\ \ \ ,\ \ \overline{S}=\overline{MN}\\\\M(\ 2;-3;5\ )\ ,\ \ N(\ 3;-2;1\ )\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \overline{MN}=(\ 1\ ;\ 1\ ;-4\ )\\\\A=\overline{F}\cdot \overline{S}=3\cdot 1-2\cdot 1-5\cdot (-4)=3-2+20=21