Знайдіть число, яке знаходиться між числами 20 і 30 та ділиться націло на 4 та на 7


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Настя.

Ответ:

відповідь буде 28.

Пошаговое объяснение:

Розглянемо послідовність чисел, яка починається з 1 і збільшується на 1:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ...

Знайдемо крати 4 і 7 у цій послідовності:

Крати 4: 4, 8

Крати 7: 7

Найменше спільне кратне - це найменше число, яке з'являється у обох списках:

НСК(4, 7) = 28

Таким чином, найменше число, яке ділиться націло на 4 і 7 і знаходиться між 20 і 30, це 28.

Отвечает Костюнина Екатерина.

найдем наименьшее общее кратное .

разложим на простые множители и перемножим множители большего числа с множителями меньшего ,которых нет в наибольшем .

7=7.

4=2* 2.

нод=7*2*2=28.

20<28<30.