вкладник поклав у банк 40 000 грн під 7 відсотків річних. Скільки відсоткових грошей він отримає

через 2 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Ралина.
P=P(1+n*r/100)=40 000 (1+ 2*7/100) = 45600
n - під який %
r - на скільки років