подія а відбувається з ймовірністю 0.25. дослід проводиться незалежно 8 разів. знайти ймовірність

того, що подія А відбувається не більше двох разів

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Артём.
0,25=1/4
1/4=8/x
x=36
P(A) =2/36=1/18