Між числами 8 в 27 вставте два таких числа щоб вони разом з даним утворювали геометричну прогресію​


Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Мария.

8=b1

x1=b1*q

x2=b1*q²

27=b1*q³

27=8*q³

q³=27/8

q=3/2

x1= 8*1,5= 12

x2= 8*1,5*1,5= 18

Прогрессия 8, 12, 18, 27